SK Juvenis Přibyslav
26_20211130_115130.jpg

Čtvrtý turnaj elévů: zasněžená cesta přinesla první sníh i podařený výkon

Elévové odehráli v útulné tělocvičně v Moravských Budějovicích již v pořadí čtvrtý turnaj letošní sezóny. Vstup do turnaje se jim herně i výsledkově nepovedl, aby posléze v dalších zápasech odehráli podařené zápasy.

Na elévy čekal nejdelší výjezd z celé sezony, čtvrtý turnaj sezóny odehráli v 80 kilometrů vzdálených Moravských Budějovicích v útulné tělocvičně místní základní školy. Velmi zajímavá byla ranní cesta, při níž nás doprovázelo husté sněžení. Tato okolnost však nezkomplikovala včasný příjezd na turnaj a následné výkony.

První utkání proti domácímu celku JeMoBu bylo z obou stran dost vlažné až ospalé, z vítězství se radovali místní v poměru 3:1. Od druhého utkání začaly děti předvádět hru a dovednosti, které pilujeme na trénincích. Nejprve porazily Snipers Třebíč bílí 3:1, poté remizovaly s druhým týmem Sniperů (modří) 2:2, na závěr turnaje pak zvládly dramatickou koncovku proti novoměstským Orlům a připsali si vítězství 4:3. 

Individuální pohybové i florbalové dovednosti dětí se zlepšují, nicméně pořád je na čem pracovat, zejména na týmové souhře a vzájemné spolupráci. Nicméně úroveň předvedené hry má vzestupnou tendenci, za což našim hráčům patří dík. A již teď se těšíme na jejich poctivou účast na trénincích a další turnaje.

Děkujeme též rodičům za jejich podporu, do vzdálených Moravských Budějovic dorazili v poměrně hojném počtu.

Za trenéry elévů Martin Ležák