Přibyslaváček

První ročník turnaje pro předškolní děti

37_20231113_124240.jpg

V pátek 10. 11. 2023 proběhl historicky první ročník turnaje pro mateřské školy - Přibyslaváčku. Dopoledne plné florbalu, her a hlavně zábavy si užily děti z mateřských školek ve sportovní hale v Přibyslavi. Byly tu tři týmy mateřské školy ze Ždírce nad Doubravou, dva týmy Dráčků z mateřské školy Přibyslav, jeden tým mateřské školy ze Stříbrných Hor a jeden tým mateřské školy ze Žižkova Pole. 

Více jak 50 účastníků mezi sebou sehrálo 3-5ti minutová utkání pod dozorem spravedlivého sudího Josefa Kasala. V mezičase si děti vyzkoušely slalom s míčkem zakončeným střelbou na branku, zkusit si mohly vcítit se do role našich skvělých brankářů, obléci si brankářskou výstroj a postavit se do branky proti neohroženým útočníkům. Nemalou zábavu přinesla i překážková dráha a různé kolektivní hry na volné ploše pod vedením milé a laskavé trenérky našich nejmenších - Lucie Ležákové. 

Celý turnaj byl zakončen slavnostně, všechny děti byly oceněny medailemi a diplomy, odměnou jim pak byly i drobnosti od našich partnerů. Turnaj byl zdokumentován pěknými fotografiemi pana Iva Havlíka, za což mu velmi děkujeme a malou ukázku uvádíme níže. Svůj prostor dostane turnaj i v podobě krátké reportáže na serveru http://www.i-vysocina.cz/ (zatím není k dispozici), reportáž uvedeme i na našem webu.                

Děkuji celému realizačnímu týmu - Josefu Kasalovi, Aleně Mokrejšové, Lucii Ležákové a našim členům klubu, bez kterých by se organizace neobešla. Děkuji i mentorovi celé myšlenky Martinovi Ležákovi a přeji mu mnoho dalších takových skvělých nápadů.                 

V neposlední řadě děkuji našim partnerům: ACO Industries k.s., Amylon a.s., Základní škola Přibyslav

                                                                                                                                Tomáš Pelikán, předseda klubu SK JUVENIS PŘIBYSLAV    

Mateřská škola Žižkovo Pole
Mateřská škola Stříbrné Hory
Mateřská škola Přibyslav - Dračci
Mateřská škola Ždírec nad Doubravou


Zpět na Pořádáme