Související zápasy

SK JUVENIS PŘIBYSLAV
9_20220524_220031.jpg
78_20230403_115924.jpg

Dačické mlsání kostky cukru

Dne 2. dubna odehrála přípravka předposlední ligový turnaj této sezony v dalekých Dačicích, město, které dalo světu kostkový cukr.

Po delší době se do sestavy vrátil Kryštof Pařil, bohužel z důvodu nemoci nemohl odcestovat Dominik. Jinak sestava byla kompletní. V brance se vystřídali 3 hráči (Danuška, Samík a Šimon). Děti si tak vyzkoušely, jak vypadá florbal pod maskou z brankoviště, trošku z jiného pohledu. Od nové sezóny se chceme brankářům věnovat v pravidelných trénincích. Výsledkově se turnaj velice povedl. Ve všech zápasech jsme byli florbalovější, aktivnější. Byla viditelná souhra, přihrávky, týmovost. Stále ale musíme cvičit zakončení. Zejména v zápasech s Okříškami a Dačicemi byla viditelná křeč v zakončení. Vážím si ale zápalu, bojovnosti, která z týmu vyzařovala. I díky tomu jsme z Dačic odjížděli se 3 výhrami v kapse (3:2 Pacovští Honzíci, 6:1 Dačice tučňáci, 1:0 KC Okříšky) a 1 remízou (2:2 PSKC Okříšky) a hlavně dobrou náladou z povedeného výkonu.

Sestava: Langpaul, Ležáková, Málek Matouš, Málek Mikuláš, Pařil, Šuška, Veselý.

Poslední ligový turnaj této sezony bude v Pelhřimově (15. dubna). V květnu pak žďárský Hippos plánuje zorganizovat 2. ročník Poháru Posázaví, ve kterém obhajuje přípravka vítězství. Ke konci dubna/na začátku května bych chtěl uspořádat otevřený trénink pro rodiče. Další akcí bude společné zakončení sezony týmů minipřípravky, přípravky, elévů a mladších žáků, které se uskuteční 9. června na hesovské myslivecké noře. Více informací o všech akcích bude upřesněno na webu a na facebooku.

Mgr. Lukáš Ležák, trenér přípravky

Děkujeme jako tradičně za poskytnutí podařených fotografií Pepovi Kulovi z Okříšek.

Kompletní fotogalerie z turnaje přípravky zde: https://www.flickr.com/photos/...