Domácí turnaj starších žáků

Deváté kolo turnaje starších žáků se konalo v neděli 27. února na domácí palubovce v Přibyslavi. Soupeři našich hráčů byli hráči a hráčky z Telče, Pacova, Havlíčkova Brodu a Světlé nad Sázavou.

První zápas dne byl mezi Přibyslaví a Telčí. Obě družstva vstoupila do hry vlažně a ospalá hra v prvním poločase byla bez gólu. Branky začaly padat až ve druhém poločase, nejprve dva do naší brány, ale pak přibyslavští zabrali a skóre nakonec otočili na 3:2 ve svůj prospěch. Druhý zápas našich borců byl s týmem Pacova, který skončil jednoznačnou výhrou přibyslavského týmu 10:1. Třetím soupeřem našeho týmu byli hráči z Havlíčkova Brodu. Vyrovnaný zápas, ve kterém jsme nejprve vedli, nakonec dopadl lépe pro soupeře s těsným výsledkem 5:4. Posledním utkáním hracího dne byl zápas mezi našimi hochy a dívkami ze Světlé nad Sázavou. Utkání skončilo výhrou kluků 8:3. Úsměv v obličeji našich hráčů naznačoval, že hrají pro radost a že je florbal baví.

Poděkování patří nejen našim klukům, ale i všem příchozím divákům, povětšině z řad rodičů, kteří přišli hráčům fandit a podpořit je v jejich aktivitě.

Další, poslední desáté kolo základní skupiny nás čeká v sobotu 12.3. v Chýnově. Pořádajícím klubem bude Pacov a dalšími protihráči budou týmy z Havlíčkova Brodu, Pelhřimova a Kněžic.