Související zápasy

SK JUVENIS PŘIBYSLAV
9_20220524_220031.jpg
68_20230115_151613.jpg

Druhý vítězný turnaj mladších žáků

V neděli 15. ledna 2023 vyjela nepočetná sestava mladších žáků na další ligový turnaj. Dějištěm byla útulná tělocvična v Pacově, mladší žáky tak čekal nejdelší výjezd v sezóně. I když v sestavě chybělo několik opor, nastupivší hráči a hráčky ukázali své přednosti a podařilo se jim po povedených výkonech všechna tři utkání vyhrát!

V prvním utkání nového roku 2023 se naši mladší žáci utkali proti domácímu výběru Pacovských Honzíků. V první polovině střetnutí sice naši reprezentanti vedli o tři branky, nicméně bylo třeba zapracovat na důrazu a dostupování hráčů v obranné fázi hry. Tyto aspekty hry se podařilo vylepšit, střelecky se Juvenisanům také dařilo, výsledkem bylo vítězství 14:4. Ve druhém zápase se přibyslavským podařilo světelským Sklářům oplatit prohru z Poháru Posázaví, utkání naši hráči a hráčky zlomili zejména ve druhé polovině utkání. V závěrečném třetím zápase si Juvenisané poradili se světelskými Tygřicemi jednoznačně 18:0.

V Pacově se tak mladších žákům podařilo vyhrát druhý ligový turnaj po sobě, kdy zvládli všechny tři zápasy vyhrát s dominantním skórem 39:6. Zajímavostí turnaje je, že se společně v jednom týmu poprvé potkali dva sourozenci: starší Ondřej a mladší Matyáš Kaňkovských. Jelikož soupiska mladších žáků není v této sezóně tolik početná, v sestavě se jako tradičně objevilo několik elévů (Matyáš Kaňkovský, Martin Ležák, Lukáš Novotný a Tobiáš Teml). Ti velice zdatně již několikátý turnaj doplňují tým mladších žáků.

V Pacově všichni hráči, podali podařené výkony, na které doufáme naváží v dalších zápasech sezony. Nejlépe pak už třeba na příštím turnaji, který opět hostí naše přibyslavská sportovní hala v neděli 29.1. od 9:00. Tímto vás zveme do ochozů, přijďte podpořit své děti a kamarády, za své předváděné výkony si podporu zcela jistě zaslouží.

Branky: 12 Teml, 8 Kaňkovský O., 7 Ležák, 5 Talíková, 4 Kaňkovský M., 1 Havlík.

Sestava: Sikora - Havlík, Kaňkovský M., Kaňkovský O., Ležák, Teml, Novotný, Talíková.


Martin Ležák, trenér mladších žáků


Foto: Martin Ležák, Jiří Talík