9_20220524_220031.jpg
8_20220524_215838.jpg
37_20220402_132658.jpg

Elévové se po sedmi měsících představili na domácí půdě

O prvním dubnové sobotě hostila přibyslavská sportovní hala devátý turnaj elévů. Děti se těšily, jaké výkony předvedou před zraky svých rodičů a domácího publika. Na domácí palubovce se představily téměř před sedmi měsíci. A jak se dětem dařilo?

První utkání turnaje odehráli elévové proti tradičnímu rivalovi - havlíčkobrodským Drakům. Po první obdržené brance se naši zástupci rozehráli ke skvělému výkonu a nakonec se radovali z vítězství 5:1. Ve druhém zápase přibyslavské kanárky trápili šikovní hráči z Pacova, kdy o vítězství Juvenisané rozhodli až v závěru utkání. Třetí utkání bylo zároveň soubojem o vítězství v turnaji, ale čekal nás nejtěžší možný soupeř - Orlové z Kněžic. Ti jsou věrni svému názvu a sezonou prolétávají skutečně jako nebeští králové, vždyť za celou sezónu neprohráli jediné utkání. Děti hrály na hraně svých možností, v utkání sice nepadlo tolik branek, ale bylo nesmírně divácky přitažlivé. Akce střídala akci, dynamika utkání byla vysoká. Po oboustranně kvalitním utkání se z vítězství však nakonec radovali kněžičtí Orlové v poměru 3:1. 

Děti byly z prohry zklamané, některým se do očí vlily slzy. Byly si dobře vědomy, jak dobrý výkon proti super favoritovi podaly. Takové porážky však dělají budoucí vítězství... Všichni členové týmu si zaslouží velké poděkování za svůj přístup.  Věříme, že toto své herní nastavení si přenesou i do posledního turnaje, který nás čeká za tři týdny v moderní hale ve Světlé nad Sázavou.

Sestava: Sikora, Jajtnerová - Talíková, Teml, Dejmal, Kasalová, Ležák, Částková, Havlík, Holý, Štefáček

Za trenéry elévů Martin Ležák