SK Juvenis Přibyslav
13_20211002_145116.jpg

Elévové se představili na domácí palubovce

V sobotu 2. října se elévové představili při úvodním kole Ligy Vysočiny na domácí palubovce.

V sobotu 2. října se elévové představili při úvodním kole Ligy Vysočiny na domácí palubovce. Prvního turnaje sezony se zúčastnily týmy SK JeMoBu (Moravské Budějovice), Orel Kněžice, Sokol Erupting Havlíčkův Brod a ASK Bystřice nad Pernštejnem. Na hráčích, trenérech, rodičích prostě všech bylo vidět natěšení, vždyť soutěžní utkání se uskutečnilo téměř po roční odmlce. Domácím borcům, ustrojených do slušivých kanárkových dresů, se podařilo ve vyrovnaném utkání přetlačit Moravské Budějovice, zbývající tři soupeři už byli nad síly našich reprezentantů. Dominantní byl pak zejména výkon kněžických Orlů, kteří vyhráli všechna 4 svá utkání. Na jejich souhru a nápaditost byla radost se koukat. Mezi utkání pak byla vložena doplňková dovednostní soutěž - týmový slalom na rychlost, který ovládli zástupci Moravských Budějovic. Věříme, že se všem týmům u nás v Přibyslavi líbilo a že si odnesli hezký sportovní zážitek. Na závěr turnaje týmy obdržely sladkou odměnu i drobné upomínkové předměty (poděkování Městu Přibyslav a TIC Přibyslav).

V sestavě nastoupilo mnoho nových tváří, kteří s florbalem buď začínají úplně nebo byli doplněni ze soupisky mladšího týmu - přípravky. Tito noví hráči se za svůj výkon nemusejí stydět. Do dalších zápasů musíme zapracovat na týmové spolupráci a celkové sehranosti, též dovednostech v rychlosti. Až na úvodní zápas se naši hráči prali s dodržováním systému, rozehrávkou i zakončením. I když se některé zápasy výsledkově, ani herně tolik nepovedly, byla vidět radost ze hry. Florbal v Přibyslavi prostě hrajeme s úsměvem.

Taktéž jsme si po roce zakřičeli týmový pokřik: 

Žlutá, modrá, to jsou barvy naše, 

Juvenis bojuje a vítězství je naše !Za trenéry elévů Martin Ležák

9_1632210469.png

Další články z rubriky

SK Juvenis Přibyslav
16_20211025_171644.jpg

Muži úspěšní jenom napůl

Muži ve druhém kole Ligy Vysočiny mužů nastoupili ke dvěma utkáním na domácí půdě. Utkání se odehrála v nové multifunkční hale v Novém Městě na Moravě, kde se hráči mohli ozkoušet opravdu kvalitní hřiště. Soupeři jim byla družstva TJ Centropen Dačice B a Florbal Telč.

14_20211012_090859.jpg

První turnaj mladších žáků v Dolní Cerekvi

Pouze čtyři stateční se zúčastnili prvního turnaje Přeboru Vysočiny mladších žáků v Dolní Cerekvi. Svým výkonem se však rozhodně nenechali zahanbit.

11_20210927_123944.jpg

Muži a starší žáci vstoupili do nové sezóny

Zahájení sezóny 2021/2022 v rámci Ligy Vysočiny starších žáků proběhlo v neděli 19. 9. ve sportovní hale Telč prvním hracím kolem. V tentýž den se vydali za prvními zápasy sezony také muži. V rámci Ligy Vysočiny mužů zavítali do krásné sportovní haly ve Skutči.

8_1632209952.png