Související zápasy

SK JUVENIS PŘIBYSLAV
9_20220524_220031.jpg
75_20230319_140255.jpg

Mladší žáci v Jihlavě neporaženi

Další ze série podařených vystoupení mají za sebou mladší žáci. O 4. neděli postní totiž své soupeře nešetřili, reprezentanti SK JUVENIS žádný střelecký půst nepřipustili a zasypali soupeře celkem 23 vstřelenými brankami. Z turnaje si odvážejí bilanci 2 vítězství a 1 remízy.

Ve sportovní hale SK Jihlava čekala na mladší žáky porce 3 zápasů, které se hrály na hřišti o velmi malých rozměrech. Úvodní utkání proti domácím jihlavským Lvíčatům bylo hned od počátku v dominanci přibyslavských barev. I když Juvenisané ve druhé polovině utkání mírně ubrali na tempu, o konečném vítězství 11:5 je již nikdo nepřipravil. Druhý zápas, ve kterém se Juvenis střetnul s hráči Moravských Budějovic, byl po všech směrech velmi vyrovnaný. Šance střídala šanci, brankáři na obou stranách se museli v brance otáčet. K vidění bylo dramatické utkání, na jehož konci si oba týmy plácli za spravedlivou remízu 4:4. V závěrečném utkání se proti našim postavili hráči Světlé nad Sázavou. Jejich útočníci se sice ne moc často dostávali k naší brance, ale hrozili z nebezpečných střel ze střední vzdálenosti, které ne vždy dokázali přibyslavští pokrýt. Už to vypadalo na remízu, když se v poslední minutě střelecky prosadil Ondra Kaňkovský.

Z důvodu nemoci se turnaje nemohl zúčastnit Tonda Sikora, v brance ho však velmi dobře nahradil Liborek Dejmal. I když dosud nenabral tolik brankářských zkušeností ve florbalové brance, podržel tým skvělými zákroky. Do sestavy jako tradičně naskočili šikovní elévové, kteří se svými výkony rovnají či převyšují děti o 2 - 3 roky starší. 

Poslední turnaj odehrají mladší žáci v blízkém Žďáře nad Sázavou v neděli 16. dubna, kde na ně čekají 4 utkání. Zveme srdečně všechny rodinné příslušníky, kamarády, známé k podpoře našich šikovných mladých sportovců.

Branky: 8 Ležák Martin, 8 Teml Tobiáš, 5 Kaňkovský Ondřej, 2 Talíková Veronika.

Sestava: Dejmal - Havlík, Jajtner, Kaňkovský M. Kaňkovský O., Ležák, Novotný, Talíková, Teml.

Martin Ležák, trenér mladších žáků