SK Juvenis Přibyslav
5_20210827_180506.png

Nová členská základna

Milí členové klubu SK Juvenis, vážení rodiče, sportovci, trenéři, jsme před startem nové sezony 2021/2022, která se snad již přiblíží k normálu a naplno se tak rozjede tréninkový a zápasový režim. Do nadcházející sezony vstupujeme s několika novinkami, se kterými bychom vás rád seznámili.

Klubová sekce EOS https://www.eos.cz

Nejzásadnější novinkou je přechod celého klubu na komplexní systém od společnosti EOS, který umožní našemu klubu SK Juvenis přejít téměř úplně do elektronické administrace a digitalizace potřebných formulářů a jakýchkoli dat o jednotlivých týmech, hráčích, trenérech či klubových akcích. Klubová sekce EOS mimojiné umožňuje členům, trenérům, rodičům mít všechny potřebné informace na jednom místě, komunikovat s ostatními členy. Systém automaticky upozorňuje na vše důležité (platby příspěvků, lékařské prohlídky, tréninky, utkání, turnaje apod.), v portále je možnost sledovat a spravovat kalendář události klubu / svého týmu, sledovat statistiky (možnost propojení s informačním systémem FIS Českého florbalu). Jednoduše řečeno: vše na jednom místě. Nového rozhraní se nemusíte vůbec obávat, uživatelsky je velmi příjemné, graficky jednoduché.


Do klubové sekce portálu EOS se registrujte a přihlašujte co nejdříve pomocí odkazu: https://clen.skjuvenis.cz/registration


Také doporučujeme zdarma stáhnutí aplikace s názvem "eos club zone" na Google Play (Android) / Apple store (iOS) https://www.eos.cz/mobilni-aplikace 

Pevně věříme tomu, že systém přinese každému z nás zjednodušení a zpřehlednění veškerých potřebných informací nebo přispěje k prohlubování úzké spolupráce a komunikace mezi hráči - jejich trenéry - rodiči - vedení klubu. Pro zajímavost: tohoto systému již v současnosti využívají největší sportovní i florbalové kluby u nás, jejich reference nás přesvědčili o možnosti, ale hlavně nutnosti přejít právě na systém EOS.

Nový web SK Juvenis

Klubová sekce EOS nabízí i správu webu, my této možnosti samozřejmě využijeme. Proto se od počátku sezony můžete těšit na nový svěží klubový web, který bude s klubovou sekcí EOS plně propojen. https://www.eos.cz/klubovy-web

Nutnost registrace na klubové sekce EOS

Se zavedením nové klubové sekce EOS tak padá potřebnost současné aplikace SK Juvenis. Zároveň ze začátkem této sezony se veškeré informace a data budou objevovat právě jen a jen v novém systému EOS, proto je velmi nutná registrace každého člena či rodičů.


Další články z rubriky

SK Juvenis Přibyslav
9_20210902_213355.jpg

Informace k sezoně 2021/2022

Milí členové klubu, konečně jsme se dočkali, od 6. 9. 2021 se opět vracíme k halovým tréninkům. V článku se dozvíte veškeré důležité informace.

8_20210901_165535.jpg

Nový web spuštěn

Milí členové klubu, sportovci, vážení rodiče, trenéři, od 1. září spouštíme nový klubový web. Na webu naleznete veškeré potřebné informace k organizaci tréninků či turnajů, kontakty na trenéry jednotlivých kategorií, novinky z klubu, kalendář s nejbližšími akcemi. Stránka je, jak jsme avizovali, provázána s klubovým systémem EOS.

7_20210827_184753.jpg

Tréninky 2021/2022

Rozpis tréninků na sezónu 2021/2022 je již k dispozici. Vše najdete v členské sekci EOS. Kdo se ještě nezaregistroval, prosím aby tak učinil. V členské sekci EOS jsou nejen tréninky, ale i turnaje a bude zde probíhat veškerá komunikace. Jak se zaregistrovat naleznete v následujícím článku: http://skjuvenis.cz/nova-clenska-zakladna/ Přihlášení pak probíhá zde: https://clen.skjuvenis.cz