9_20220524_220031.jpg
39_20220418_203516.jpg

Novoměstské poslední buly mladších žáků

Dne 10. dubna odehráli mladší žáci přibyslavského SK JUVENIS, nutno říci v dosti okleštěné sestavě, poslední tři zápasy sezony 2021/2022 v novoměstské sportovní hale.

Naši hráči se nejprve střetli s místním Orlem. Na konci utkání se z vítězství 8:4 radovali Orlové z Nového Města na Moravě. Zápas byl ale do své poslední čtvrtiny značně vyrovnaný. Poté rozhodla větší efektivita v zakončení a nezkušenost naší mladé sestavy - přes polovinu hráčů tvořili elévové. Ve druhém zápase Juvenisané dostali lekci z produktivity a prohráli 12:1 s Bystřicí nad Pernštejnem. Poslední zápas turnaje i celého soutěžního ročníku byl ale nakonec vítězný. Chlapci porazili Kněžice jednoznačně v poměru 8:2, a tak se mohli radovat z vítězné tečky letošní sezony. Velkým pozitivem je výkon brankáře Toníka Sikory a všech elévů, kteří mladším žákům vypomohli. Mladší žáci SK JUVENIS sehráli v sezoně celkem 33 utkání s bilancí 15 výher a 18 porážek. Velké poděkování patří všem hráčům, kteří letos oblékli dres SK JUVENIS v kategorii mladších žáků a také všem trenérům, kteří se mladších žáků ujali.

Tato kategorie se od začátku roku potýkala s nízkou účastí nejen na trénincích, ale i mistrovských zápasech. Za tým museli nastupovat hráči elévů, kteří na druhé straně alespoň získávali cenné zkušenosti do své kategorie.

Za trenéry mladších žáků Lukáš Ležák