Související zápasy

SK JUVENIS PŘIBYSLAV
9_20220524_220031.jpg
66_20230107_203121.jpg

Pelhřimovský turnaj elévů

Na první turnaj elévů v novém roce 2023 dorazili do Pelhřimova přibyslavští hráči v poměrně oslabené sestavě. SK JUVENIS se po vánočních svátcích potýká s velkou nemocností hráčů a proto na turnaj odjelo jen šest Juvenisanů.

Už v prvním utkání proti Spartaku Pelhřimov hráči inkasovali 2 rychlé branky a bylo jasné, že musíme dotahovat ztrátu. Hráči dokázali svojí bojovností a rychlým přístupem brzy vyrovnat, ale štěstí bylo nakloněné k pelhřimovským. Ti se radovali z vítězství 3:2, přičemž vítěznou branku náš tým obdržel v posledních vteřinách zápasu. Ve druhém utkání proti Lvicím z Jihlavy přibyslavští hráči otevřeli skóre a po chvíli už vedli 2:0, jenže Lvice zanedlouho po chybách v obraně dokázaly otočit skóre na 3:2. Skvělými výkony se blýskla uzdravená brankářka Míša Jajtnerová, která podržela své spoluhráče a dokázali jsme vyrovnat na 3:3. Jenže po chybě v obranném pásmu se Lvice dostaly do zakončení a vstřelily vítězný gól na 4:3.

O přestávce se soutěžilo o nejlepšího hráče v nájezdech. Musím pochválit všechny přibyslavské hráče za jejich výkony, ale nejlepším hráčem v nájezdech se stala Adélka Částková, která jako jediná dokázala proměnit s chladnou hlavou všechny své nájezdy.

Další utkání proti děvčatům z SK Jihlava Juvenisané svým důrazem, přesnou koncovkou a skvělou obranou vyhráli 2:0. K poslednímu zápasu se už unavení hráči postavili proti Sokolu Havlíčkův Brod. Je to vždy velmi vyrovnaný soupeř a nenechá nám nic zadarmo, ale Juvenisané dali do posledního zápasu všechny síly a rozstříleli brodské hráče 4:0. Moc děkuji všem hráčům za jejich výkony, bylo vidět že hrají s obrovským nasazením, dobrou náladou a s úsměvem ve tváři.

Branky: 5 Částková, 3 Kaňkovský, 3 Pejzlová.

Sestava: M. Jajtnerová , A. Částková, M. Kaňkovský, N. Pejzlová , K. Němcová, A. Němec.


Aleš Kaňkovský, trenér elévů

Fotografie: Ivo Havlík (fotografie jsou archivní - pochází z domácího turnaje elévů)