9_20220524_220031.jpg
103_20240206_203814.jpg

Povedené výkony přípravky pokračují

I tak by se daly pojmenovat výkony přípravky v lednu a únoru kalendářního roku 2024. Na 2 turnajích (ve Žďáře nad Sázavou a ve Světlé nad Sázavou) přípravka 6x vyhrála, 2x prohrála. Trenéry a přítomné rodiče potěšila předvedená hra dětí a zapojení všech členů týmu.

I nadále musíme pracovat na zakončení. Dost často soupeře herně přehráváme, ale trošku nás trápí zmíněná koncovka. Děti ale dělají velké pokroky, na tréninku pracují na jedničku. Navíc dle slov soupeřových trenérů, zápasy s námi jsou pohledné, nejsou zákeřné, hraje se v tempu a rozhodují maličkosti. Někteří hráči (Samík, Šimon a Miky) si svými povedenými výkony řekli i o šanci v elévech, kde získávají značné zkušenosti. Další turnaj čeká přípravku v březnu, konkrétně 3. března v Bystřici nad Pernštejnem.

Výsledky přípravky:

SK Juvenis – Sniper Třebíč 4:0

SK Juvenis – Bystřice nad Pernštejnem 2:4

SK Juvenis – Hippos bílí 4:2

SK Juvenis – Hippos červení 3:1

SK Juvenis – Havlíčkův Brod 4:3

SK Juvenis – Pacovští Honzíci 2:0

SK Juvenis – Spartak Pelhřimov žlutí 4:0

SK Juvenis – Spartak Pelhřimov 1:3

Do zimních turnajů se zapojili: Šimon Langpaul, Danuška Ležáková, Bohouš Losenický, Matouš Málek, Mikuláš Málek, Verča Musilová, Vojta Nejedlý, Kuba Novotný, Jiří Šuška, Jirka Sobotka, Dominik Večeřa, Sam Veselý a Eliáš Veselý.

Eliáš Veselý se stal letošním nejmladším střelcem našeho týmu, když se radoval z premiérového gólu proti Pelhřimovu. Chtěl bych také poděkovat Richardovi Novotnému, který nám začal pomáhat s trénováním dětí a všem rodičům, kteří nás poctivě a s nadšením doprovází na všechny turnaje.

Tímto zveme i další zájemce o florbal nejen na tréninky přípravky, ale i na tréninky jiných kategorií. Více informací naleznete na domovském webu SK Juvenis v sekci jednotlivých týmů.

Za přípravku

Lukáš Ležák