9_20220524_220031.jpg
92_20231112_082753.jpg

Povedený vstup přípravky do sezóny

Povedený vstup do nové ligové sezóny má za sebou přípravka. Tým je ze své jedné poloviny tvořen nováčky. Celkem jsme v týmu přivítali 6 nových hráčů. Někteří začali s florbalem letos v září, někteří se přesunuli z minipřípravky. Pozitivní zprávou jsou také povedené výkony našich zkušenějších hráčů, kteří si svými výkony dokonce říkají o své místo na turnajích elévů.

První turnaj jsme odehráli 30. září ve Světlé nad Sázavou. Domácí klub zde uspořádal již tradiční Pohár Posázaví. Nově vznikající tým skončil celkově na 4. místě, když dokázal remizovat pouze s domácí Světlou nad Sázavou, ostatní 2 zápasy prohrál. Pro mnohé to byla ale první velká zkušenost s opravdovým florbalovým zápasem.

Soutěžní premiéry se přípravkáři dočkali 8. října v Bystřici nad Pernštejnem. A turnaj to byl nadmíru povedený. 4 zápasy = 4 výhry (3:2 Bystřice nad Pernštejnem, 2:0 Havlíčkův Brod, 3:0 Hippos mladší, 4:3 Hippos starší). Start do nové sezóny nemohl být lepší!

Druhý turnaj přípravka odehrála 4. listopadu ve Světlé nad Sázavou. Z místní nádherné sportovní haly jsme odjížděli s bilancí 2 výher (2:1 Bystřice nad Pernštejnem a 6:0 Spartak Pelhřimov mladší) a 2 proher (0:4 Havlíčkův Brod a 1:5 Spartak Pelhřimov starší).

Tímto zveme všechny, kteří by chtěli začít s florbalem, na tréninky, které probíhají v pondělí a ve středu.

Přijměte také pozvání na domácí turnaj přípravky, který se odehraje v neděli 19. listopadu v přibyslavské sportovní hale. Přijďte fandit a okusit rodinnou atmosféru našeho klubu.

Do turnajů se zapojili: Šimon Langpaul, Dana Ležáková, Bohuslav Losenický, Matouš a Mikuláš Málkovi, Vojtěch Nejedlý, Jiří Sobotka, Jiří Šuška, Dominik Večeřa a Samuel Veselý.