9_20220524_220031.jpg
110_20240502_161310.jpg

Povedený závěr sezony přípravky

V neděli 21. dubna 2024 odehrála přibyslavská přípravka ve Žďáře nad Sázavou poslední ligový turnaj této sezóny. 3 utkání se dětem podařilo vyhrát (2:1 SK Jihlava, 5:2 Pacovští Honzíci, 5:0 Hippos Žďár nad Sázavou modří) a bohužel v 1 utkání přišla nečekaně vysoká prohra nad Bystřicí nad Pernštejnem 1:6.

Na závěr všechny děti potěšily medaile, které si za celou sezónu určitě jistě zasloužily. Za celý rok celý tým udělal spoustu práce a na všech hráčích a hráčkách je vidět výkonností progres. Celkově sezonu přípravka odehrála s bilancí: 47 zápasů – 35 výher – 5 remíz – 7 proher s úchvatným skóre 181 vstřelených branek a 78 obdržených. V kategorii přípravek jsme se zařadili mezi 3 nejúspěšnější celky z Vysočiny. Všem dětem za to patří můj obdiv. Poděkování zaslouží také rodiče za jejich skvělou podporu v celé sezoně.

Sestava: Šimon Langpaul, Dana Ležáková, Bohuslav Losenický, Matouš Málek, Mikuláš Málek, Veronika Musilová, Jakub Novotný, Vojtěch Nejedlý, Jiří Šuška, Dominik Večeřa, Eliáš Veselý, Samuel Veselý.

V květnu se pro oslovené hráče a hráčky uskuteční 2 neligové turnaje v Milevsku. Dne 5. 5. se uskuteční ryze dívčí turnaj Princess Cup: https://www.doswich.cz/princes.... Jedná se o turnaj, kde jsou spojené kategorie elévů a přípravky. Díky menšímu počtu dívek v těchto kategoriích jsme do našeho týmu pozvali děvčata ze Sázavy. Těšíme se na pěkný florbalový den v Milevsku.

Dne 11. 5. se vybraní zástupci našeho klubu zúčastní chlapeckého turnaje Dragon Florbal Cup https://www.doswich.cz/dragonc.... Do turnaje jsme se přihlásili společně s Bystřicí nad Pernštejnem. Náš klub budou zastupovat: Šimon Langpaul, Samuel Veselý, Dominik Večeřa a Jakub Novotný. Jedná se o společný projekt našich klubů.

Držte nám pálce. Ať žije žluto-modrá síla.

V květnu bychom chtěli také realizovat přátelská utkání v Sázavě. K tomuto utkání jsou zváni všichni ti, kteří budou příští rok nastupovat za přípravku a za budoucí kategorii elévů. O termínu budete zavčas informováni.

Mgr. Lukáš Ležák, trenér přípravky