9_20220524_220031.jpg
88_20230923_083059.jpg

Přátelská utkání v Hlinsku

V pátek 22. září 2023 začala neoficiálně pro elévy a mladší žáky sezona. Obě družstva zavítala do moderní a nedávno otevřené sportovní haly v Hlinsku, kde sehrála přípravná utkání před oficiálním startem sezony.

Obě družstva přijela na pozvání místního florbalového klubu, kterému tímto děkujeme za tuto možnost. Elévové odehráli přípravný zápas v početně velmi okleštěné sestavě. I když bylo pro děti, díky jednomu hráči / hráčce na střídání, utkání fyzicky náročné, předvedená hra byla velmi dobrá a každý si v zápase hodně zahrál.

Mladší žáci se představili v  Hlinsku taktéž v neúplné sestavě. V novém dresu se ale představili noví kluci, oba dva se v novém dresu uvedli vstřelenými brankami. Budeme se těšit na jejich další výkony u žluto-modrých. Mladší žáci odehráli přátelské utkání v systému 3+1, ovšem v rámci jejich soutěže (Liga Vysočiny mladších žáků) na ně čekají zápasy na velkém hřišti systémem 5+1. Je tedy nutné, aby všichni přistupovali k tréninkům a zápasům poctivě, tak aby nebyly hlavně v soutěžních utkáních limitováni omezeným počtem hráčů. 

Poslední prověrkou pro mladší žáky, elévy i přípravku bude příští sobotu 30. 9. třetí ročník Pohár Posázaví ve Světlé nad Sázavou. 

Martin Ležák, trenér mladších žáků