9_20220524_220031.jpg
111_20240508_101409.jpg

Princess Cup Milevsko 2024

Dne 5. května 2024 se naše dívky ve spolupráci s SK Sázava zúčastnily neligového turnaje Princess Cup v Milevsku, kam se sjela regionální špička dívčího florbalu z kraje Vysočina a jižních Čech. Holky dosáhly krásného výsledku. Domů si přivezly krásné stříbrné medaile a velký pohár, který si všichni náležitě pomazlili.

Při příchodu do šatny nás čekala krásně vyzdobená šatna balónky, vesele popsané dveře šatny. Turnaj začal netradičně - pěknou taneční rozcvičkou. Všechny zápasy nabídly pěknou podívanou. Podívejme se, jak se výsledkově vedlo našim holkám. V základní skupině se holky potkaly s jihočeskými velkokluby. Bohužel vždy se smutným koncem: prohra 0:1 Štíří České Budějovice a 2:3 Fbc Došwich Milevsko. Poslední zápas ve skupině byl ale pro vývoj turnaje zlomový. Holky vybojovaly zaslouženou remízu s florbalistkami ze Soběslavi (tým Jednorožců) 1:1. Poté přišlo na řadu tzv. play off. Ve čtvrtfinále dívky vyzrály na druhý tým ze Soběslavi (Krtci) 3:2 a v semifinále si v odvetném utkání dívky poradily s Jednorožci ze Soběslavi 1:0. Na holky tak čekalo finále s jihočeským gigantem – Štíři České Budějovice. Po finálové prohře 1:5 všichni ale mohli jásat ze stříbrných medailí a krásného velkého poháru.

Turnaj nebyl jen o florbalu, ale i o zábavě. V mezičase mezi zápasy byl pro holky připraven zábavní program – malování trička, fotokoutek a tanec. Turnaj byl zorganizován na profesionální úrovni. Pořadatelský tým tvořily dívky místního florbalového oddílu. Jednotlivá utkání rozhodovaly jako rozhodčí dívky.

Potvrdilo se, že v Milevsku byla zábava. Všichni odjížděli s úsměvem a krásným výsledkem na krku. Tímto zveme všechny dívky z Přibyslavi a okolí k nám na florbalové tréninky. Florbal je zábava. Přijďte mezi nás! Všem zúčastněným holkám děkujeme za krásnou předvedenou hru a vzornou reprezentaci našeho klubu. Děkujeme i rodičům za jejich dopravu a podporu v hledišti. A SK Sázava za spolupráci.

Sestava: Jajtnerová – Hažmuková Adéla, Hažmuková Veronika (3), Kolářová Lenka, Ležáková Dana (1), Musilová Veronika, Novotná Bára, Němcová Kateřina (1), Šušková Anna (2).

Celkové pořadí turnaje:

1. Štíří České Budějovice

2. SK JUVENIS PŘIBYSLAV

3. Fbc Došwich Milevsko

4. Florbal Soběslav jednorožci

5. Floorball Club Písek

6. Florbal Soběslav krtci

7. Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou

8. Došwich Academy


Oficiální fotografie z turnaje zde: https://www.flickr.com/photos/...

Foto: Tomáš Dušek - DOŠWICH Milevsko