Související zápasy

SK Juvenis Přibyslav
9_20220524_220031.jpg
69_20230117_081032.jpg

Přípravka doma stříbrná

První lednový turnaj odehrála 15. ledna 2023 přípravka v domácí přibyslavské hale. A bylo to povedené stříbrné vystoupení.

Herně jsme všechny zúčastněné týmy dokázali přehrát, vytvořili jsme si více střeleckých příležitostí, bohužel se ale ve 2 zápasech radoval z vítězství soupeř (2:4 Pacovští Honzíci a 0:2 Sokol Havlíčkův Brod). Ve 2 zápasech jsme dokázali vyhrát (3:2 Pacovští Honzíci. 5:0 Okříšky). Turnaj jsme tak zakončili se ziskem 2 výher a 2 porážek na 2. místě. Vítězství a zlaté medaile si z Přibyslavi odvezli hráči Havlíčkova Brodu. Stříbrné medaile získali domácí Juvenisané. Z bronzových medailí se radovali florbalisté z Okříšek. Nepopulární brambory si odvezli hráči z Pacova. Pěkných individuálních úspěchů dosáhli Šimon Langpaul, který vyhrál soutěž ve slalomu a stal se tak nejrychlejším a nejšikovnějším účastníkem turnaje. Třetí místo v téže disciplíně obsadil Samík Veselý. Všichni zúčastnění hráči si ještě vyzkoušeli soutěž v nájezdech.

Všichni zúčastnění opouštěli Přibyslav s pěknou náladou a věcnými cenami. Tímto děkuji všem rodičům za jejich obětavou pomoc. Velké poděkování patří Kristýně a Milošovi Pařilovi, kteří jako vždy zajistili občerstvení. Děkujeme také za sponzorům: firmě ACO, mobilní služby Krčál, Efko.

Poděkování i Pepovi Kulovi za vydařené fotografie z turnaje. Viz: https://www.flickr.com/photos/...