9_20220524_220031.jpg
108_20240320_074104.jpg

Přípravka doma zlatá

16. března odehrála přípravka druhý domácí turnaj v domácí přibyslavské hale. A bylo to velmi povedené vystoupení, dokonce se zlatou odměnou. Jednalo se o poslední domácí turnaj našich mládežnických kategorií v Přibyslavi, protože od dubna 2024 bude následovat rekonstrukce sportovní haly.

Přípravka ani jednou neprohrála. Všichni přítomní se mohli těšit ze třech vítězství (6:0 SK Jihlava ježci, 7:1 Bystřice nad Pernštejnem Orlíci, 8:0 SK Jihlava lvíčata) a jedné remízy s Bystřicí nad Pernštejnem 6:6. V turnaji několik dětí vstřelilo své první ligové góly za přípravku. Z prvního gólu za modrožluté se těšili: Matoušek Málek, Kubík Novotný, Jiřík Šuška a Dominik Večeřa. Turnaj se opravdu herně povedl. Začínají se projevovat tréninkové návyky, na kterých pracujeme. Menší rezervou je hra na obranné polovině, kde máme problémy s obsazováním hráčů. I nadále budeme pracovat na koncovce.

Všichni zúčastnění opouštěli Přibyslav s pěknou náladou, medailemi na krku a bohatými cenami. Kéž by i více týmů takto bohatě obdarovávalo mladé florbalisty. Tímto děkuji všem rodičům za jejich obětavou pomoc. Bylo krásné pohlédnout na smějící se děti, které si turnaj (hlavně díky obětavé práci všech) náramně užily. Poděkování patří také Richardovi Novotnému, který se nově zapojil do trenérské skupiny našeho klubu a pomáhá s vedením přípravky.

Sestava: Langpaul Šimon, Ležáková Dana, Losenický Bohuslav, Málek Matouš, Málek Mikuláš, Novotný Jakub, Šuška Jiří, Večeřa Dominik, Veselý Eliáš a Veselý Samuel.

Další turnaj čeká přípravku 30. března 2024 v Havlíčkové Brodě, kde se již tradičně utkáme o Pohár Posázaví. Na turnaji budou kromě přípravky startovat i elévové a mladší žáci. Připomínám, že od začátku dubna 2024 začínáme trénovat mimo přibyslavskou sportovní halu. Více v aktuálním rozpisu na webu. I nadále zveme nové zájemce o florbal k účasti na našich trénincích.

Zvu Vás také na poslední otevřený trénink letošní sezóny. Velikonoční otevřený trénink pro rodiče přípravky proběhne 25. března v přibyslavské sportovní hale od 16:45. Tentokrát se nebude jednat o celo-klubovou akci, ale pouze o trénink přípravky. Poctivě si zatrénujeme s dětmi přihrávky, střelbu a samozřejmě budou pro všechny zúčastněné připravené hry. Budu rád, když dorazíte a užijte si s dětmi společné chvíle při sportování.

Lukáš Ležák, trenér přípravky