9_20220524_220031.jpg
96_20231119_180704.jpg

Přípravka: stříbro z domácího turnaje

První domácí turnaj odehrála přípravka v přibyslavské hale dne 19. listopadu 2023. A bylo to velmi povedené vystoupení se stříbrnou odměnou. Gratulace všem hráčům.

Přípravka ani jednou neprohrála. 3x se radovala z vítězství (3:0 Havlíčkův Brod, 3:2 Spartak Pelhřimov žlutí, 5:1 Pacovští Honzíci) a v posledním utkání se rozešla smírně ve výborném utkání se Spartakem Pelhřimov 1:1. Vítězství si jen díky většímu množství vstřelených branek odvezli právě hráči Spartaku Pelhřimov. Do turnaje zasáhlo rekordních 13 dětí. Do týmu jsme také přivítali 2 nováčky: Verunku Musilovou a Eliáše Veselého. Pěkného individuálního úspěchu dosáhla Danuška Ležáková, která si domů odvezla diplom za největší úspěšnost při chytání trestných střílení. Celý turnaj na profesionální úrovni odpískal Martin Ležák, t.č. rozhodčí celostátních ligových soutěží.

Všichni zúčastnění opouštěli Přibyslav s pěknou náladou a bohatými cenami. Kéž by i více týmů takto bohatě obdarovávalo mladé florbalisty. Tímto děkuji všem rodičům za jejich obětavou pomoc. Bylo krásné pohlédnout na smějící se děti, které si turnaj (hlavně díky obětavé práci) všech náramně užily. Velké poděkování patří také manželům Nejedlých, kteří zajistili výborné občerstvení. Děkujeme také sponzorům: firmě ARAX izolace Jihlava, STAVMAT, ACO. Velké poděkování patří i panu Večeřovi za poskytnutí sponzorského daru ve prospěch našeho klubu. Moc děkujeme. Vážíme si toho.

Sestava: Šimon Langpaul, Dana Ležáková, Bohuslav Losenický, Matouš Málek, Mikuláš Málek, Veronika Musilová, Vojtěch Nejedlý, Jakub Novotný, Jiří Sobotka, Jiří Šuška, Dominik Večeřa, Eliáš Veselý a Samuel Veselý.

Další turnaj čeká přípravku 17. prosince 2023 v Okříškách.