SK Juvenis Přibyslav
17_20211101_212852.jpg

Přípravka zahájila úspěšně sezónu

O poslední říjnové neděli vyrazili na první turnaj letošní sezóny i naši přípravkáři. Hostitelem turnaje byl oddíl SK Jihlava. Vzhledem k velké absenci a díky marodce některých hráčů jsme jeli na turnaj s velkou pokorou a s tím, že můžeme jenom překvapit.

Snažili jsme tým vyhecovat a správnými taktickými pokyny děti připravit na první zápas v turnaji. Tím byl domácí celek SK Ježci Jihlava. I přesto, že tým začal hrát s velkou opatrností a v zápase prohrával, dokázal se vybičovat k vynikajícímu výkonu a s domácím celkem zápas otočil. Poté přišel pro tým SK Juvenis zápas s výborně připraveným celkem Snipers Třebíč, SK Juvenis bohužel nakonec prohrál 0:4.  Následně náš tým čekal celek Lvíčata Jihlava, který utrpěl s našimi mladíky porážku 0:6. Posléze na náš tým nastoupil opětovně celek z domácího prostředí SK Ježci Jihlava, kde jsme ve velkém tlaku rozhodli zápas 8 vteřin před koncem.

Pak nás čekala odveta proti Snipers Třebíč. Tým SK Juvenis dokázal třebíčské Snipery v krásném zápase porazit. Na závěr turnaje SK Juvenis porazil domácí celek SK Ježci Jihlava poměrem 6:0.

S kolegou trenérem Alešem Kaňkovským jsme velice spokojeni za předvedený výkon týmu. Naši hráči a hráčky plnili taktické i herní pokyny. Obzvláště bychom vyzdvihli výkon našeho mini přípravkáře Šimonka Langpaula, který dostal možnost hrát za přípravku a předvedl výborný, nebojácný výkon v obranné činnosti.

Tím ale náš cíl a sezóna nekončí a společně s ostatními trenéry pracujeme na kvalitě a výchově florbalových talentů. Hrajeme florbal s úsměvem, stále je co zlepšovat a makáme dál.


Za trenéry přípravky Milan Částka