Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 79 článků.
62_20221212_091858.jpg

Světelští zvítězili v prvním ročníku Poháru Posázaví

V sobotu 10. prosince 2022 uspořádal SK JUVENIS první ročník florbalového turnaje Poháru Posázaví. Turnaj se hrál ve třech nejmenších mládežnických kategoriích: přípravka U9, elévové U11 a mladší žáci U13. Do turnaje byly pozvány posázavské týmy: Hippos Žďár nad Sázavou, Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod a Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou. Kromě výsledků v jednotlivých kategoriích získal po sečtení získaných bodů nejúspěšnější oddíl prestižní putovní Pohár Posázaví. Turnaj nabídl skvělé a mnohdy velmi vyrovnané zápasy, kterým nechybělo nasazení, herní i dovednostní kvalita. Na všech zápasech bylo cítit, jak prestižní je pro zúčastněné oddíly zisk Poháru. Z titulu nejúspěšnějšího posázavského týmu se na konci turnaje radoval oddíl Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.

61_20221211_181938.jpg

Prosincová zlatá přípravka

Pomalu ale jistě nastává zima, příroda pomalu usíná, tím ale nehasne tempo naší přípravky. Nutno podotknout, že se prosinec zatím herně a výsledkově velmi vydařil, ačkoliv v obou turnajích jsme se potýkali s velkou marodkou.

60_20221126_205752.jpg

První ročník Poháru Posázaví

Na sobotu 10. prosince od 14:00 SK JUVENIS připravuje první ročník mládežnického florbalového turnaje Pohár Posázaví. Na turnaji se představí zástupci čtyř posázavských florbalových oddílů (náš pořádající klub, Hippos Žďár nad Sázavou, Sokol Havlíčkův Brod, Světlá nad Sázavou), přičemž hrány budou zápasy třech kategorií: přípravky, elévů a mladších žáků. Kromě vyhlášení umístění v jednotlivých kategoriích budou započítávány celkové výsledky, nejúspěšnější oddíl získá putovní Pohár Posázaví. Idea tohoto turnaje je nejen zvýšení zápasové praxe u nejmenších dětských kategorií, ale i navázání další spolupráce těchto oddílů v rozvoji mladých sportovců. Podobný projekt je svým charakterem na Vysočině zcela unikátní. Kromě uvedených tří soutěžních kategorií se na svůj první florbalový zápas mohou těšit nejmenší florbalové naděje z minipřípravky.

59_20221126_132214.jpg

Vítězná vlna elévů pokračuje

Další turnaj Ligy Vysočiny elévů hostil blízký Žďár nad Sázavou. Elévům se podařilo natáhnout vítěznou vlnu na úžasných 13 utkání!

58_20221125_073641.jpg

Žďárské hrátky přípravky

V pořadí čtvrtý turnaj přípravky hostila žďárská sportovní hala Na Bouchalkách.

57_20221120_184353.jpg

Sedmero statečných bojovalo na turnaji mladších žáků v Třebíči

Třetí turnaj mladších žáků byl kromě letošního prvního sněhu ovlivněn i poměrně netradiční sestavou. Polovina hráčů základní sestavy se z různých důvodů turnaje nemohla zúčastnit, do Třebíče tak odjela hrstka "sedmi statečných." Nepočetnou skupinu čtyř mladších žáků doplnili i tři elévové, svoji premiéru ve starší kategorii si odbyl například Matyášek Kaňkovský. Ze všech zúčastnivších se družstev v turnaji jsme měli na soupisce nejméně hráčů.

56_20221105_182113.jpg

Vítězná jízda elévů pokračuje

V sobotu 5. listopadu čekal elévy největší výjezd do 70 kilometrů vzdálených Moravských Budějovic. Ve zdejší útulné tělocvičně základní školy na ně čekala po přelosování soutěže (pozn. z důvodu nenastoupení jednoho z oddílů do soutěže) náročná porce 5 utkání.

54_20221030_194135.jpg

Druhý turnaj mladších žáků: pestrý podzim i výkon

Říjen se chýlí ke svému konci, podzimní krajina hraje všemi barvami, její pestrost je okouzlující. A stejně jako je příroda v těchto dnech tolik pestrá, pestrý byl i výkon mladších žáků na sobotním turnaji v Pelhřimově. Na druhý turnaj Přeboru Vysočiny se vydalo reprezentovat naše přibyslavské barvy celkem 9 dětí (brankář plus 8 hráčů do pole). Tým odjel stejně jako v minulém kole velmi omlazený, nepočetnou sestavu pěti mladších žáků doplnili čtyři zástupci kategorie elévů.

53_20221017_214645.jpg

Cena města Přibyslav pro Bohuslava Loubka

V předvečer podzimních slavností byly v sále kulturního domu v pátek 14.října předávány z rukou vedení města Ceny města Přibyslav. Laureáti tohoto ocenění získali za svoji dlouholetou činnost kromě zaslouženého potlesku i krásnou skleněnou plastiku z dílny přibyslavských uměleckých sklářů Valnerových. Mezi čtyřmi nositeli Ceny města byl i dlouholetý předseda našeho klubu SK JUVENIS pan Bohuslav Loubek. Věříme, že ho toto ocenění potěšilo, zejména za necelých 20 let, kdy byl předsedou klubu. Pogratulovat mu přišla i mládež z řad elévů a mladších žáků, kteří na sobě měli retro klubové dresy. Děti tvořily symbolický most mezi nedávnou historií klubu a živou současností.