Slova trenéra k dnešnímu turnaji
Dozvuky dnešního turnaje!
1.Děkuji všem těm, kteří dnes pomohli s organizací. Bez vás by to nešlo! Takže díky 🙏.
2.I když druhý zápas výsledkově dopadl velmi smolně, děti odehrály jeden z nejpovedenějších zápasů sezóny. Bojovaly o každý balónek a byly více než vyrovnaným soupeřem jednomu z top týmu soutěže 💪Byl to zápas, který chce každý hrát, právě takové zápasy každého hráče posouvají! Kdo z útočníků si vyčítá, že měl dát víc gólů, obránci s brankářem měli lépe bránit... Kdo z obránců a brankář si vyčítá, že zavinili nějaký gól, útočníci měli dát ve velkých šancích více branek... Nikdo z dětí ať si nic nevyčítá! Jsem na ně pyšný! Co na závěr: jen poctivým přístupem a docházkou na trénink se každý z vás bude zlepšovat. 🙂