Dnes jsme měli místo tréninků " Vánoční sportování s rodiči". Děti vyzvali v zápasech své maminky a tatínky. Přípravka hrála proti maminkám, elévové si zahráli proti týmu maminek i tatínků, mladší a starší žáci hráli proti tatínkům s pár statečnými maminkami. Nakonec hrály dva týmy rodičů proti sobě. Bylo krásné odpoledne - děti i rodiče si zasportovali, mohli něco dobrého zobnout a něčeho dobrého se napít. Bezva akce👍👍👍