Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 26 článků.
SK Juvenis Přibyslav

Zrušení Valné hromady v pátek 19.5.2023

O novém termínu budete informováni. Omlouváme se za případné komplikace.

SK Juvenis Přibyslav

Druhý ročník Poháru Posázaví v sobotu 20.května

V sobotu 20. května dopoledne od 9 do 13 hodin se ve sportovní hale Na Bouchalkách ve Žďáře nad Sázavou uskuteční druhý ročník Posázavského poháru. Zápasy se budou hrát v kategoriích přípravky, elévů a mladších žáků.

SK Juvenis Přibyslav

Radostné Velikonoce

Přejeme všem našim členům, rodičům a podporovatelům klubu hezké a radostné prožití velikonočních svátků.

SK Juvenis Přibyslav

Domácí turnaje mládeže v březnu

Zveme všechny na domácí turnaje mládeže. V sobotu 4.3. od 9:00 se koná v přibyslavské hale turnaj přípravky. Ve stejný den hrají dorostenci v Hlinsku. V neděli 12.3. se pak na domácí palubovce představí i elévové. Přijďte podpořit naše mladé sportovce!

SK Juvenis Přibyslav

Otevřené tréninky pro muže

SK JUVENIS otevírá pro zájemce páteční mužské tréninky (18:30 - 20:00). Přijít mohou začátečníci či muži / junioři, kteří chodí hrát s jinými partami. Účast na těchto trénincích není podmíněná vstupem do klubu. Tímto zveme florbalové nadšence na tréninky mužů!

SK Juvenis Přibyslav

SKVĚLÉ !!! Děvčata postupují v Čeps cupu do republikového finále!

Děvčata ZŠ Přibyslav si nadělila pod stromeček předčasný vánoční dárek. Podařilo se jim vyhrát krajské kolo Čeps cupu se skórem 40:2 a zaslouženě si vybojovala postup do REPUBLIKOVÉHO finále! Sestava školního týmu byla převážně tvořena našimi hráčky. Ti reprezentovali nejen svoji školu, ale i město a náš klub. JUVENIS tak bude mít díky děvčatům své zástupkyně mezi 16 nejlepšími školními dívčími mládežnickými týmy v ČR.